SK Plzeň Doubravka

Aktuality

SK Plzeň Doubravka

Aktuality

SK Plzeň Doubravka

Aktuality

SK Plzeň Doubravka
SK Plzeň Doubravka
Aktuality

Aktuality

Trail Plasy-Doubravka 2021 úspěšně za námi

01.05.2021

Letošní první máj jsme společně strávili v poklusu po krásné přírodní trase podél řek Střely a Berounky se startem v Plasích. Počasí bylo ideální a nám se podařilo nakonec zdolat celou vzdálenost z Plas až na domovskou základnu na Doubravce v délce přesahující 46 km. Pocity v cíli trasy jsou nepopsatelné, můžeš to s námi prožít na vlastní kůži při další spolěčné akci. Sleduj naše stránky nebo se rovnou přidej k nám a buď v obraze. 

Detaily z trasy a celé výpravy jsou k prohlédnutí zde

více informací >>


Pozvánka na trailový běh Plasy-Chrást-Plzeň 2021

26.04.2021

Letošní první máj budeme nejen pod rozkvetlými stromy naplňovat tradice, jak jinak, než milovaným během. Již po několikáté se společně vydáme vlakem do Plas, odkud odstartujeme náročný ale o to krásnější běh divokou přírodou podél řek Střely a Berounky po cca 37 km dlouhé trase do Chrástu. Zbyde-li chuť a síla, prodloužíme si běh o cca 8 km až na  Doubravku. Přidat se můžeš i Ty, v sobotu 1.5.2021 se sejdeme po osmé hodině ráno u sochy hutníka na hlavním nádraží v Plzni, v 8:17 už s náma můžeš sedět ve vlaku směr Plasy, případně se přidat až na startu v 9 hodin na nádraží v Plasích.

Průběh a podrobnosti o trase si můžeš prohlédnout na stránce z loňské výpravy.  

S sebou pití, dobrou výživu a hlavně dobrou náladu. 

Na shledanou na trati se těší tým SK Plzeň Doubravka.

více informací >>


FénixRun Běžím s láskou

25.04.2021

Od 26.4. do 9.5. 2021 se můžete spolu s námi zapojit do prvního běhu ze série FénixRun - Běžím s láskou. Proběhněte se z lásky ke sportu, pro radost z pohybu. Svou účastí ve FénixRun zároveň upozorníte na problematiku prevence rakoviny. Více o celé sérii najdete na fenixrun.cz

více informací >>


Trail Kaznějov - Krkavec - vlakové nádraží Plzeň

17.12.2020

Čtvrteční srpnové odpoledné patřilo opět společnému běhu, sraz byl po obědě v Plzni na hlavním vlakovém nádraží, odkud se společně cestovalo s plnou polní do Kaznějova. Po startu z vlakového nádraží v Kaznějově nás čekal příjemný 26 km trailový běh převážně po lesních stezkách charakteristický středně náročným terénem s výběhem na Krkavec na 14-tém kilometru. Podrobněji o trase a průběhu se dozvíte pod okazem Trail Kaznějov - Krkavec - vlakové nádraží Plzeň, trasu si společně zaběhneme také v příštím roce, sledujte naše webové stránky. 

více informací >>


Trail Plasy - Chrást

16.12.2020

V sobotu 16.5.2020 se s námi hrstka statečných vypravila zdolat náročný ale o to krásnější Trail divokou přírodou podél řek Střely a Berounky na 37 km dlouhé trase z Plas do Chrástu. Sraz byl ráno v Plzni na hlavním vlakovém nádraží, odkud se společně cestovalo do Plas na start běhu. Podrobněji o trase a průběhu se dozvíte pod okazem, trasu si určitě někdy zopakujeme, příští cíl bude doběhnout až na Doubravku.

více informací >>


Rozběháme Doubravku

15.12.2020

Za podpory Městského obvodu Plzeň 4 jsme letos spustili projekt s názvem "Rozběháme Doubravku", jehož cílem je oslovit co nejširší populaci nejen městského obvodu Plzeň 4 bez rozdílu věku, pohlaví i výkonnosti, dodat lidem ten správný impulz a nabídnout pravidelné společné výběhy po námi již léta odzkoušených trasách vedoucích zajímavými místy na území Městského obvodu Plzeň 4 (od lokalit v okolí Chlumu, sv. Jiří, podél řek Úslavy a Berounky nebo přírody na území Bukovce či Újezda nevyjímaje).

více informací >>