SK Plzeň Doubravka

Aktuality

SK Plzeň Doubravka

Aktuality

SK Plzeň Doubravka

Aktuality

SK Plzeň Doubravka
SK Plzeň Doubravka
Aktuality

Aktuality

Trail Kaznějov - Krkavec - vlakové nádraží Plzeň

17.12.2020

Čtvrteční srpnové odpoledné patřilo opět společnému běhu, sraz byl po obědě v Plzni na hlavním vlakovém nádraží, odkud se společně cestovalo s plnou polní do Kaznějova. Po startu z vlakového nádraží v Kaznějově nás čekal příjemný 26 km trailový běh převážně po lesních stezkách charakteristický středně náročným terénem s výběhem na Krkavec na 14-tém kilometru. Podrobněji o trase a průběhu se dozvíte pod okazem Trail Kaznějov - Krkavec - vlakové nádraží Plzeň, trasu si společně zaběhneme také v příštím roce, sledujte naše webové stránky. 

více informací >>


Trail Plasy - Chrást

16.12.2020

V sobotu 16.5.2020 se s námi hrstka statečných vypravila zdolat náročný ale o to krásnější Trail divokou přírodou podél řek Střely a Berounky na 37 km dlouhé trase z Plas do Chrástu. Sraz byl ráno v Plzni na hlavním vlakovém nádraží, odkud se společně cestovalo do Plas na start běhu. Podrobněji o trase a průběhu se dozvíte pod okazem, trasu si určitě někdy zopakujeme, příští cíl bude doběhnout až na Doubravku.

více informací >>


Rozběháme Doubravku

15.12.2020

Za podpory Městského obvodu Plzeň 4 jsme letos spustili projekt s názvem "Rozběháme Doubravku", jehož cílem je oslovit co nejširší populaci nejen městského obvodu Plzeň 4 bez rozdílu věku, pohlaví i výkonnosti, dodat lidem ten správný impulz a nabídnout pravidelné společné výběhy po námi již léta odzkoušených trasách vedoucích zajímavými místy na území Městského obvodu Plzeň 4 (od lokalit v okolí Chlumu, sv. Jiří, podél řek Úslavy a Berounky nebo přírody na území Bukovce či Újezda nevyjímaje).

více informací >>