SK Plzeň Doubravka

Partneři

SK Plzeň Doubravka

Partneři

SK Plzeň Doubravka

Partneři

SK Plzeň Doubravka
SK Plzeň Doubravka
Partneři

Partneři

Činnost spolku by se neobešla bez podpory našich partnerů, kterým bychom chtěli tímto veřejně poděkovat za spolupráci. 

 

Za podpory Městského obvodu Plzeň 4 jsme letos spustili projekt s názvem " Rozběháme Doubravku ", podrobněji o projektu zde

 

Partner pro webovou prezentaci, správce domény a webhostingu: https://www.vpsystem.cz

 

Partner pro běžecké vybavení,

Základním běžeckým náčiním jsou bezesporu běžecké boty. Nesprávný výběr znamená pro běžce diskomfort v lepším případě v podobě puchýřů a odřenin, v horším případě v podobě bolavých kolen, kyčlí a zad. Z tohoto důvodu je vhodné se obrátit na specialisty, kteří Vám s výběrem správných běžeckých bot poradí a mají k dispozici velký výběr bot pro začínající, pokročilé nebo profi běžce.

SK Plzeň Doubravka navázala spolupráci s firmou Runland, kde Vám dobře poradí a pro členy klubu jsou připraveny slevy na zakoupené zboží v řádu desítek procent.

Kontakt: Runland, Přemyslova 17, 321 00 Plzeň

https://runland.cz

 

Partner pro sportovní výživu,

Výživa je základním stavebním kamenem úspěchu každého sportovce, nejen běžce.  Je pravda, že sebelepší výživa sama o sobě žádný závod nevyhraje, na opačnou stranu nutno konstatovat, že nevhodně nastavený jídelníček před výkonem a výživa během samotného sportovního výkonu dokáže výsledek pokazit i jinak dobře připravenému sportovci. Pro optimalizaci výkonu  je vhodné se obrátit na specialisty, kteří Vám s nastavením jídelníčku, vitamínových a minerálních  doplňků včetně výživy před, během i po sportovní činnosti ochotně poradí.

SK Plzeň Doubravka navázala spolupráci se společností Zdraví a fitness, kde Vám dokáží s problematikou výživy nejen dobře poradit, ale mají na svém e-shopu k dispozici široký výběr sortimentu napříč  výrobci pro začínající, pokročilé i profesionální sportovce. Pro členy klubu jsou pak navíc připraveny speciální V.I.P. ceny na nabízené zboží.

Kontakt: https://www.zdraviafitness.cz