SK Plzeň Doubravka

Běh

SK Plzeň Doubravka

Běh

SK Plzeň Doubravka

Běh

SK Plzeň Doubravka
SK Plzeň Doubravka
Běh

Běh

Pravidelné společné tréninky probíhají 3x týdně, sraz je vždy v 18h na Doubravce dle konkrétních tras, případně na trase.

Pro aktuální informace a vyšší flexibilitu v komunikaci je vhodná registrace na stránce projektu " Rozběháme Doubravku " , při které budete v případě zájmu přidáni do skupinového chatu spolku na WhatsApp (žádost o přidání napište do registračního formuláře, nezapomeňte uvést Vaše číslo telefonu, které používáte v aplikaci). 

 

Aktuální tréninkové trasy pro výběhy:

 

  1. Středa - 10 km "Božkov"

10 km volný běh nízké intenzity, převážně rovina podél řeky Úslavy do Božkova, více k trase se dozvíte po rozkliknutí odkazu s názvem trasy.

 

  1. Pátek - 12 km "Přémův okruh"

12 km svižnější běh střední intenzity, zahřátí na rovině podél řeky Úslavy do Božkova následuje pozvolnější stoupání lesními stezklami nad Tesco, více k trase se dozvíte po rozkliknutí odkazu s názvem trasy.

 

  1. Neděle - 17 km "Trail Berounka"

17 km objemový trailový běh střední intenzity, náročnější terén s proměnným výškovým profilem, od Sv. Jiří výběh po červené na Chlum, dále pokračuje trail po svahu nad pravým břehem Berounky, za otočkou u Dolanského mostu pozvolné stoupání do lesů směrem zpět k Doubravce, více k trase se dozvíte po rozkliknutí odkazu s názvem trasy.

 

Běžecké závody uplynulé i nadcházející jsou v samostatné kategorii ZÁVODY.