SK Plzeň Doubravka

ROZBĚHÁME DOUBRAVKU

SK Plzeň Doubravka

ROZBĚHÁME DOUBRAVKU

SK Plzeň Doubravka

ROZBĚHÁME DOUBRAVKU

SK Plzeň Doubravka
SK Plzeň Doubravka
ROZBĚHÁME DOUBRAVKU

ROZBĚHÁME DOUBRAVKU

ROZBĚHÁME DOUBRAVKU

Za podpory Městského obvodu Plzeň 4 jsme letos spustili projekt s názvem " Rozběháme Doubravku ", jehož cílem je oslovit co nejširší populaci nejen městského obvodu Plzeň 4 bez rozdílu věku, pohlaví i výkonnosti, dodat lidem ten správný impulz, nabídnout pravidelné společné výběhy po námi již léta odzkoušených trasách vedoucích zajímavými místy na území obvodu (od lokalit v okolí Chlumu, sv. Jiří, údolí podél řek Úslavy a Berounky nebo přírody na území Bukovce či Újezda nevyjímaje) a dát tím Vám všem možnost aktivního strávení volného času ideálně v místě svého bydliště, poznat kouzlo aktivní relaxace kondičním během, nastartovat zájem o zdravější životní styl a zároveň i možnost progresu osobních sportovních výkonů, nalezení individuálního sportovního cíle či možnost společné přípravy na závod.

Máš - li chuť se projektu zúčastnit, zaregistruj se v registračním formuláři níže nebo se rovnou stav v místě srazu před společným výběhem. Informace k jednotlivým tréninkovým trasám včetně termínů najdeš v kategorii Běh. Pro aktuální informace a vyšší flexibilitu v komunikaci je vhodná registrace, při které budete v případě zájmu přidáni do skupinového chatu spolku na WhatsApp (žádost o přidání napište do registračního formuláře, nezapomeňte uvést Vaše číslo telefonu, které používáte v aplikaci).

Tento projekt vznikl za podpory Městského obvodu Plzeň 4

Fotogalerie

rozběháme Doubravku
rozběháme Doubravku
rozběháme Doubravku
rozběháme Doubravku

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

* Jméno a příjmení: 
* Rok narození: 
* Pohlaví: 
žena     muž
Dosavadní zkušenost: 
začátečník     pokročilý     profík

Doplnění ke zkušenosti:
* E-mail: 
Telefon: 


Mám zájem o přidání do skupinového chatu spolku na WhatsApp: 
ne     ano    
Zpráva:

Souhlas se zpracováním osobních údajů
ANO     NE

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dává zájemce o registraci do projektu "Rozběháme Doubravku" organizovaným Sportovním klubem Plzeň Doubravka z.s., IČ: 087 93 964, souhlas se zpracováním a využitím svých osobních údajů pro vnitřní účely sportovního klubu. Součástí tohoto souhlasu je též souhlas s ukládáním osobních údajů zájemce na nosiče dat, vyhledávání v nich, předávání třetím osobám a další nakládání s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Zájemce souhlasí, aby jeho osobní údaje byly sportovním klubem použity i pro statistické a marketingové a obchodní účely jak klubu, tak jeho obchodních partnerů.

Ochrana proti robotům